Oferta: Starszy technik sztabowy ds. finansowych

Starszy technik sztabowy ds. finansowych
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1021
OBOWIĄZKI:
- PROWADZENIE FUNDUSZU WSPARCIA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ- PROWADZENIE RACHUNKOWOŚCI W ZAKRESIE KONT DEPOZYTOWYCH I SUM NA ZLECENIE- OBSŁUGA PROGRAMU ,,TREZOR"- OBSŁUGA PROGRAMU ,,FORTECH" W ZAKRESIE SPRAWOZDAWCZOŚCI- OPRACOWANIE PROJEKTÓW BUDŻETOWYCH- REALIZACJA I ROZLICZANIE WYDATKÓW ŚRODKÓW UEWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE EKONOMICZNEDOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: 24- MIESIĘCZNE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA STANOWISKU DS. FINANSOWYCHhttps://www.gov.pl/web/kwpsp-szczecin
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 2)

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 100 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Starszy technik sztabowy ds. finansowych
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-13