Oferta: Sprzedawca w sklepie z produktami filipińskimi

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Sprzedawca w sklepie z produktami filipińskimi
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/0849
OBOWIĄZKI:
- obsługa sklepu stacjonarnego z produktami pochodzenia filipińskiego i azjatyckiego, w większości klient Obcokrajowiec,- pomoc przy obsłudze sprzedaży online,- przyjmowanie dostaw palet,- pakowanie produktów w celu wysyłki ze sprzedaży online,- obsługa kasy fiskalnej, komputera, urządzeń w sklepie,- utrzymywanie czystości w sklepie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: książeczka Sanepidowska
Uprawnienia: kasa fiskalna - obsługa
Uprawnienia: SPRZEDAŻ ONLINE

Wymagania inne:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Szczegóły oferty

Stanowisko: Sprzedawca w sklepie z produktami filipińskimi
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2024-04-28