Oferta: Pozostali pracownicy obsługi biurowej/stanowisko: manager

Pozostali pracownicy obsługi biurowej/stanowisko: manager
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1256
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie sprawozdań, raportów i prezentacji,- katalogowanie i archiwizacja faktur,- telefoniczna obsługa klienta,- obsługa sprzętów biurowych,- przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów,- przygotowywanie umów oraz innych dokumentów firmowych,- uzupełnianie baz danych,- komunikacja z innymi firmami i partnerami,- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (także przesyłek kurierskich), - dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy,- pomoc przy organizacji podróży służbowych pracowników,- zamawianie materiałów biurowych,- obsługa centrali telefonicznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Uprawnienia: BIEGŁA OBSŁUGA MS OFFICE
Uprawnienia: BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: BARDZO DOBRA ORGANIZACJA CZASU PRACY

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Stanowisko: Pozostali pracownicy obsługi biurowej/stanowisko: manager
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-29