Oferta: Operator ciągnika i przyczepy leśnej z żurawiem przeładunkowym

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Operator ciągnika i przyczepy leśnej z żurawiem przeładunkowym
Miejsce pracy: Łozienica
Numer: StPr/21/0231
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie i dostarczanie drewna o określonych parametrach (rodzaj drewna, jego wymiary) z placów składowych do linii produkcyjnej, obsługa ciągnika i przyczepy leśnej z żurawiem przeładunkowym, utrzymanie należytego porządku na placach składowych drewna, obsługa łuparki do drewna, bezpośrednia kontrola stanowiska pracy przed jej rozpoczęciem: higiena obszaru i urządzeń, stan techniczny, ocena skuteczności zabezpieczeń elementów niebezpiecznych, zgłaszanie przełożonym jakichkolwiek odchyleń/błędów/zaobserwowanych lub wykrytych niezgodności, utrzymywanie stanowiska pracy w należytym stanie higienicznym oraz bieżącą dezynfekcję stanowiska, realizowanie wymagań oraz ustalonych zasad w zakresie utrzymywania pełnej identyfikacji i identyfikowalności (surowców/półproduktów/produktów/834190)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa żurawi samojezdnych oraz przenośnych i przewoźnych
Uprawnienia: Obsługa żurawi stacjonarnych
Uprawnienia: BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY
Uprawnienia: ORGANIZACJA PRACY

Miejsce pracy:

Łozienica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 680 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Stanowisko: Operator ciągnika i przyczepy leśnej z żurawiem przeładunkowym
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Opublikowano: 2021-03-23