Oferta: Żołnierz

Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Żołnierz
Miejsce pracy: Stargard
Numer: StPr/24/0331
OBOWIĄZKI:
Żołnierz pełni służbę w siłach zbrojnych kraju, broni granic państwa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Giełda Pracy z Pracodawcą odbedzie się w dniu: 22.05.2024 r. godzina 10:00 pokój 206, II piętro w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Stargardzie.Do służby wojskowej może być powołana osoba spełniająca następujące warunki:-posiada obywatelstwo polskie;-posiada nieposzlakowaną opinię;-posiada zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby wojskowej;-posiada wiek co najmniej 18 lat;-nie była karana za przestępstwo umyślne;-posiada wykształcenie:- do korpusu szeregowych co najmniej podstawowe- do korpusu podoficerów ukończenie szkoły średniej lub średniej branżowej- na kurs oficerski wykształcenie wyższe (tytuł magistra)- na studia wojskowe wykształcenie średnie lub średnie branżowe z maturąDOBROWOLNA ZASADNICZA SŁUŻBA WOJSKOWA stanowi wstęp do ubiegania się o powołanie do innych form służby wojskowej, w tym do zawodowej służby wojskowej. Składa się z II etapów szkolenia: podstawowego 27 dni oraz specjalistycznego do 11 miesięcy.Jako żołnierz DZSW zyskasz:-wynagrodzenie na poziomie żołnierzy ZSW od 6000 zł brutto,-pierwszeństwo w naborze do ZSW,-pierwszeństwo zatrudnienia w administracji publicznej, po spełnieniu wymagań określonych dla danego stanowiska,-czas odbywania DZSW wliczany do okresu odbywania służby wojskowej albo okresu zatrudnienia,-w ramach DZSW można nabyć dodatkowe uprawnienia m.in.: kierowcy kat. C, C+E, D; operatora sprzętu do robót ziemnych, operatora maszyn i urządzeń dźwigowo-transportowych; nurka, kucharza, skoczka spadochronowego i wiele innychZAWODOWA SŁUŻBA WOJSKOWA jeżeli złożyłeś przysięgę wojskową, posiadasz co najmniej stopień szeregowego rezerwy i chcesz zostać żołnierzem zawodowym zgłoś się do dowolnego Wojskowego Centrum Rekrutacji.Złóż wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi uzyskane wymagane wykształcenie, oświadczenie o nieprowadzeniu postępowania karnego przeciw Tobie, dokument potwierdzający posiadany stopień oraz inne uwierzytelnione dokumenty potwierdzające Twoje kwalifikacje i umiejętności niezbędne na stanowisku służbowym.Jako żołnierz ZSW zyskasz:-wynagrodzenie od 6000 zł brutto w korpusie szeregowych, od 6900 zł w korpusie podoficerów, od 8400 zł w korpusie oficerów-trzynastą pensję,-internat, kwaterę lub lokal mieszkalny,- świadczenie mieszkaniowe

Miejsce pracy:

Stargard

Rodzaj umowy:

Powołanie

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Szczegóły oferty

Stanowisko: Żołnierz
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Opublikowano: 2024-04-19