Oferta: Wychowawca - hufiec pracy

Młodzieżowe Biuro Pracy Szczecin
Wychowawca - hufiec pracy
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: 9/3/2021
OBOWIĄZKI:
Organizowanie uroczystych inauguracji Realizacja rekrutacji młodzieży do Hufca Pracy jak i do jednostek stacjonarnych w Zachodniopomorskiej WK OHP,Realizacja programów dydaktyczno-wychowawczych Nawiązywanie współpracy w zakresie wspólnych działań na rzecz młodzieży z władzami samorządowymi, administracyjnymi oraz innymi podmiotami występującymi w środowisku lokalnym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: organizacyjne

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w pracy z młodzieżą, rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Szczecin

Szczegóły oferty
Stanowisko: Wychowawca - hufiec pracy
Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Szczecin
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-25