Oferta: Ubojowy

Ubojowy
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0489
OBOWIĄZKI:
- obsługuje butinę sterując załadunkiem świń do maszyny,- dokonuje wycięcia odbytu poprzez zarobienie prostnicy nożem obrotowym zgodnie z procedurą wytrzewiania,- dokonuje wytrzewienia sztuki poprzez:- rozcięcie powłok brzusznych- usuniecie kompletu jelit- zgodnie z procedurą wytrzewiania,- opuszcza ośrodki przez nacięcie nożem przepony i odcięcie tchawicy z przełykiem od kręgosłupa zgodnie z procedurą wytrzewiania,- wycina ośrodki poprzez wycięcie ozora z dolnej szczęki głowy zgodnie z procedura wytrzewiania,- przepaławia tusze poprzez przecięcie na dwie półtusze piłą tarczową,- doczyszcza sztuki po badaniu WIS poprzez usuwanie zanieczyszczeń, krwiaków, stanów zapalnych (ropa), skórowanie sztuk z uszkodzoną powierzchnią
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: DYSCYPLINA, SUMIENNOŚĆ
Uprawnienia: ZDOLNOŚCI MANUALNE

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Ubojowy
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-18