Oferta: Terapeuta zajęciowy/stanowisko:koordynator ds. działań

Terapeuta zajęciowy/stanowisko:koordynator ds. działań
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0913
OBOWIĄZKI:
ORGANIZACJA I PROWADZENIE ZAJĘĆ OPIEKUŃCZO- TERAPEUTYCZNYCH, SPRAWOWANIE OPIEKI NAD UCZESTNIKAMI ORAZ STWORZENIE PODOPIECZNYM BEZPIECZNYCH WARUNKÓW POBYTU W PLACÓWCE, DBANIE O JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG, PRZESTRZEGANIE PROCEDUR MEDYCZNYCH I STANDARDU OPIEKIWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE PEDAGOGICZNE, PSYCHOLOGICZNE LUB SOCJOLOGICZNE, MILE WIDZIANE TERAPII ZAJĘCIOWEJ, UMIEJĘTNOŚĆ OPRACOWYWANIA PROGRAMÓW TERAPEUTYCZNYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: KREATYWNOŚĆ
Uprawnienia: EMPATIA
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
Uprawnienia: WYSOKA KULTURA OSOBISTA
Uprawnienia: SAMODZIELNOŚĆ

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Stanowisko: Terapeuta zajęciowy/stanowisko:koordynator ds. działań
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-30