Oferta: Technolog - staż

Ogłoszenie numer: 4416385, z dnia 2021-03-22

Konstrukcje stalowe (EXC2, EXC3), maszyny i urządzenia na indywidualne zamówienie.

Technolog - staż

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Opracowanie dokumentacji technologicznej przysłanej przez klienta
  • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej m.in. na podstawie modelu 3D (wyłącznie konstrukcje stalowe)
  • Kontakt z klientami w celu ustalenia szczegółów dotyczących zamówień
  • Bieżąca analiza zapotrzebowania na materiały do produkcji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi oprogramowania AutoCad, Inwentor
  • Znajomość MS Office w zakresie Word, Excel
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację z klientem

Oferujemy

  • Pracę przy realizacji ciekawych projektów
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Kursy wewnętrzne Autodesk prowadzone przez certyfikowanych trenerów
  • Podnoszenia kwalifikacji poprzez inne kursy zewnętrzne
  • Możłiwość zdobycia doświadczenia w szerokim zakresie tematów

Szczegóły oferty
Stanowisko: Technolog - staż
Firma: Zakład Mechaniczny Eugeniusz Wróbel
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-22