Oferta: Technolog inżynierii telekomunikacyjnej/stanowisko: projektant sieci telekomunikacyjnych

Technolog inżynierii telekomunikacyjnej/stanowisko: projektant sieci telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1135
OBOWIĄZKI:
- ANALIZOWANIE I PRZETWARZANIE DANYCH WEJŚCIOWYCH DO OPRACOWANIA PROJEKTU, W TYM WIZJE LOKALNE, UZGODNIENIA Z ZARZĄDCAMI NIERUCHOMOŚCI/KLIENTAMI,- PROJEKTOWANIE SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH, W TYM M. IN. SIECI FTTH,- SPORZĄDZANIE PROJEKTÓW BUDOWLANYCH, WYKONAWCZYCH I DOKUMENTACJI POWYKONAWCZEJ,- OPRACOWYWANIE KONCEPCJI, SCHEMATÓW, PRZEDMIARÓW, ZESTAWIEŃ MATERIAŁOWYCHMIEJSCE PRACY: SZCZECIN
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: PREFEROWANE: TELEKOMUNIKACJA/ENERGETYKA
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W PROJEKTOWANIU ŚWIATŁOWODOWYCH SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH - TECHNOLOGIA FTTH
Uprawnienia: CAD
Uprawnienia: GIS
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW PRAWO BUDOWLANE
Uprawnienia: PRAWO JAZDY B
Uprawnienia: PAKIET MS OFFICE

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

Stanowisko: Technolog inżynierii telekomunikacyjnej/stanowisko: projektant sieci telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-21