Oferta: Technik prac biurowych/ stanowisko: pomoc administracyjna

Technik prac biurowych/ stanowisko: pomoc administracyjna
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0833
OBOWIĄZKI:
ZAŁATWIANIE SPRAW ADMINISTACYJNO- BIUROWYCH:a) PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ O AWARII W/W SPRZĘTUb) POMOC W ORGANIZOWANIU ZAKUPÓW ORAZ PROWADZENIU WEWNĘTRZNEJ GOSPODARKI MATERIAŁÓW TECHNICZNYCH W DZIALE ORGANIZACYJNYMc) POMOC W WERYFIKACJI ZGODNOŚCI NAPRAW Z ZAWARTYMI PRZEZ OŚRODEK UMOWAMId) POMOC W INSTALACJI SPRZĘTU ORAZ WYKONYWANIU DROBNYCH NAPRAW TELEFONÓW ORAZ FAKSÓWe) POMOC W ORGANIZOWANIU SPRAW ZWIĄZANYCH Z NAPRAWAMI SPRZĘTU BIUROWEGO ORAZ RTV, AGDf) PROWADZENIE ANALIZ OPŁACALNOŚCI NAPRAW POSIADANEGO WYPOSAŻENIAg) POMOC W PRZYGOTOWYWANIU ANALIZ RYNKU W RAMACH ZLECONYCH ZAKUPÓW SPRZĘTU ORAZ USŁUGh) POMOC W PROWADZENIU EWIDENCJI KART GWARANCYJNYCH WYPOSAŻENIA ORAZ SPRAW ZWIĄZANYCH Z REKLAMACJAMI I NAPRAWAMI POSIADANEGO WYPOSAŻENIA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Stanowisko: Technik prac biurowych/ stanowisko: pomoc administracyjna
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-22