Oferta: Technik laboratoryjny

Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Technik laboratoryjny
Miejsce pracy: Stargard
Numer: StPr/21/0094
OBOWIĄZKI:
nadzór na wyposażeniem laboratoriumopieka nad sprzętem laboratoryjnympobieranie prób, analiza surowców produkcyjnychprzygotowywanie roztworówodczyt i kontrola parametrów nadzorowanych, wykonywanie badań kontrolnychdbanie o zachowanie BHP w laboratorium
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia: obsługa gości
Uprawnienia: znajomość chemii organicznej
Uprawnienia: wkształcenie o kierunku Chemia

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu Statistica lub podobne[Inne] : Umiejętność pracy w zespoleOrientacja na zadaniaDokładność, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność

Miejsce pracy:

Stargard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Szczegóły oferty
Stanowisko: Technik laboratoryjny
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Opublikowano: 2021-02-01