Oferta: Starszy referent

Starszy referent
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1163
OBOWIĄZKI:
- USTALANIE PRAWA DO ŚWIADCZEŃ Z UBEZPIECZENIA EMERYTALNO-RENTOWEGO, OBLICZANIE ICH WYSOKOŚCI ORAZ KIEROWANIE AKT SPRAWY DO POSTĘPOWANIA ORZECZNICZEGO,- OPRACOWYWANIE DECYZJI W ZAKRESIE ŚWIADCZEŃ EMERYTALNO-RENTOWYCH,- USTALENIE OKOLICZNOŚCI POWSTANIA NADPŁAT I NIEDOPŁAT EMERYTUR I RENT ORAZ DODATKÓW DO EMERYTUR I RENT,- USTALANIE WYSOKOŚCI POTRĄCEŃ Z EMERYTUR I RENT Z TYTUŁU ZALEGŁYCH SKŁADEK, NADPŁAT ORAZ INNYCH TYTUŁÓW,- USTALENIE I POBIERANIE ZALICZKI NA PODATEK DOCHODOWY I SKŁADKI NA UBEZPIECZENIE ZDROWOTNEWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE, ZNAJOMOŚĆ USTAWY O UBEZPIECZENIU SPOŁECZNYM ROLNIKÓW I STATUTU KRUS, ZNAJOMOŚĆ USTAWY O EMERYTURACH I RENTACH Z FUNDUSZU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH, WYSOKA KULTURA OSOBISTA, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI APLIKACJI I URZĄDZEŃ BIUROWYCH, UMIEJĘTNOŚĆ SPORZĄDZANIA PISM I NOTATEK, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, W PRZYPADKU WYKSZTAŁCENIA ŚREDNIEGO CO NAJMNIEJ 1 ROK STAŻU PRACY, MILE WIDZIANE OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEKOMPLET DOKUMENTÓW NALEŻY SKŁADAĆ OSOBIŚCIE LUB PRZESŁAĆ LISTOWNIE NA ADRES KRUS OR KOSZALIN, 75-846 KOSZALIN, UL. SŁOWIAŃSKA 5, ZGODNIE Z WYTYCZNYMI ZAWARTYMI W OGŁOSZENIU ZAMIESZCZONYM NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.BIP.KRUS.GOV.PL W ZAKŁADCE "PRACA W KRUS", A NASTĘPNIE "OR W KOSZALINIE"MIEJSCE PRACY: PLACÓWKA TERENOWA W SZCZECINIE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI APLIKACJI I URZĄDZEŃ BIUROWYCH
Uprawnienia: WYSOKA KULTURA OSOBISTA
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ USTAWY O UBEZPIECZENIU SPOŁECZNYM ROLNIKÓW I STATUTU KRUS
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ USTAWY O EMERYTURACH I RENTACH Z FUNDUSZU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Starszy referent
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-23