Oferta: Specjalista

Specjalista
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1071
OBOWIĄZKI:
1. KOORDYNOWANIE DZIAŁAŃ ZARZĄDU W ZAKRESIE REALIZACJI INWESTYCJI MIĘDZYNARODOWYCH,2. PROWADZENIE I UCZESTNICZENIE W WYMIANIE KORESPONDENCJI W JĘZYKU ANGIELSKIM, DOKONYWANIE TŁUMACZEŃ DOKUMENTÓW Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA JĘZYK POLSKI I ODWROTNIE,3. OPINIOWANIE POD WZGLĘDEM MERYTORYCZNYM I FORMALNO-PRAWNYM DOKUMENTÓW ZWIĄZANYCH Z PLANOWANIEM I REALIZACJĄ PROJEKTÓW INWESTYCYJNYCH MIĘDZYNARODOWYCH,4. UCZESTNICZENIE W REKONESANSACH I SPOTKANIACH ZWIĄZANYCH Z INWESTYCJAMI MIĘDZYNARODOWYMIWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE INŻYNIERYJNO-TECHNICZNE (BUDOWLANE), ZNAJOMOŚĆ PAKIETU MS OFFICE, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: INŻYNIERYJNO-TECHNICZNE (BUDOWLANE)
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PAKIETU MS OFFICE
Uprawnienia: BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 320 - 4 860 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Specjalista
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-15