Oferta: Specjalista

Specjalista
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0490
OBOWIĄZKI:
1. KOORDYNOWANIE DZIAŁAŃ ZARZĄDU W ZAKRESIE REALIZACJI INWESTYCJI MIĘDZYNARODOWYCH2. PROWADZENIE I UCZESTNICZENIE W WYMIANIE KORESPONDENCJI W JĘZYKU ANGIELSKIM, DOKONYWANIE TŁUMACZEŃ DOKUMENTÓW Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA JĘZYK POLSKI I ODWROTNIE.3. OPINIOWANIE POD WZGLĘDEM MERYTORYCZNYM I FORMALNO- PRAWNYM DOKUMENTÓW ZWIĄZANYCH Z PLANOWANIEM I REALIZACJĄ PROJEKTÓW INWESTYCYJNYCH MIĘDZYNARODOWYCH.4. UCZESTNICZENIE W REKONESANSACH I SPOTKANIACH ZWIĄZANYCH Z INWESTYCJAMI MIĘDZYNARODOWYMI. WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE TECHNICZNE, INŻYNIERYJNO- TECHNICZNE (BUDOWLANE)BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA, ZNAJOMOŚĆ MS OFFICEUMIEJĘTNOŚĆ REDAGOWANIA PISM W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM, SAMODZIELNEGO OPRACOWYWANIA DOKUMENTACJI I BARDZO DOBREJ ORGANIZACJI PRACY WŁASNEJZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW OGÓLNOWOJSKOWYCH- MILE WIDZIANEPRACAS W JEDNOSTKACH I INSTYTUCJACH BUDŻETOWYCH -MILE WIDZIANAJKĘZYK ANGIELSKI ZAAWANSOWANY W MOWIE I PIŚMIE.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Uprawnienia: JĘZYK ANGIELSKI ZAAWANSOWANY W MOWIE I PIŚMIE
Uprawnienia: BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ REDAGOWANIA PISM
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ
Uprawnienia: PAKIET MS OFFICE

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 320 - 4 860 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Specjalista
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-16