Oferta: Specjalista / Specjalistka ds. administracji i handlu

Ogłoszenie numer: 4270207, z dnia 2021-03-03

W związku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista / Specjalistka ds. administracji i handlu

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Pełną obsługę biura w kwestiach administracyjnych i organizacyjnych (komunikacja z zespołem serwisowym, klientami, dostawcami a także zaopatrzenie biura)
  • Koordynacja procesu obiegu informacji pomiędzy placówkami (kompletowanie, weryfikacja, wysyłka i odbiór dokumentów); archiwizacja dokumentacji oraz umów
  • Sporządzanie dokumentacji handlowej: ofert, zamówień
  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych pracowników

Wymagania

  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji ze współpracownikami i klientami
  • Sprawna obsługa pakietu Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Samodzielność, systematyczność i dobra organizacja codziennej pracy w biurze
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane
  • Doświadczenie w dziale sprzedaży bądź jego wsparciu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system płacowy oraz premiowy program motywacyjno-lojalnościowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Otwarte ścieżki rozwoju
  • Pracę w młodym, ambitnym i przyjaznym zespole
  • Szkolenia branżowe, techniczne i kompetencyjne

Stanowisko: Specjalista / Specjalistka ds. administracji i handlu
Firma: FOR INDUSTRY ENGINEERING Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-03