Oferta: Specjalista informatyk

Specjalista informatyk
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0414
OBOWIĄZKI:
1. ADMINISTROWANIE DOMENĄ ACTIVEDIRECTORY I USŁUGAMI DODATKOWYMI (TYPU WSUS, DNS, TERMINAL SERVICES)2. ADMINISTROWANIE SERWERAMI BAZ MS SQL, firebird, mysql, postgresql3. ADMINISTROWANIE CENTRALNYM SYSTEMEM BACKUPU DANYCH, TWORZENIE I NADZOROWANIE POLITYKI BACKUPU DANYCH W OPARCIU O NARZĘDZIE VEEAM4. ADMINITROWANIE USŁUGĄ DHCP5. BIEŻĄCY MONITORING ORAZ OPYUMALIZACJA PRACY ŚRODOWISKA I ZASOBÓW6. ADMINISTROWANIE SERWERAMI OFERUJĄCYMI USŁUGI ZARÓWNO JUŻ WDROŻONE PRZEZ DZIAŁ INFORMATYKI JAK I KAŻDE NOWE PLANOWANE DO WDROŻENIA7. ADMINISTROWANIE OPROGRAMOWANIEM DO WIRTUALIZACJI VmWare8. ZARZĄDZANIE SERWERAMI WIRTUALNYMI ORAZ FIZYCZNYMI I OPTYMALIZACJA ICH PRACY9. AKTUALIZACJE SYSTEMÓW OPERACYJNYCH SERWERÓW10. STOSOWANIE POLITYK BEZPIECZEŃSTWA I MECHANIZMÓW ZABEZPIECZEŃ11. OBSŁUGA CERTYFIKATÓW ELEKTRONICZNYCH12. ZARZĄDZANIE KOMPUTERAMI OSOBISTYMI PRACOWNIKÓW13. ADMINISTROWANIE ŚRODOWISKIEM SPRZĘTOWYM: SERWERY, ŚRODOWISKO SERWERÓW BLADE, MACIERZE, UPSy , BIBLIOTEKA TAŚMOWA ITP.14.UTRZYMYWANIE AKTUALNEJ BAZY HASEŁ DOSTĘPOWYCH DO URZĄDZEŃ I OPROGRAMOWANIA15. UTRZYMYWANIE DOKUMENTACJI ŚRODOWISKA SPRZĘTOWEGO I OPROGRAMOWANIA16. PROWADZENIE DZIENNIKA ADMINISTRATORA17. ADMINISTRACJA OPROGRAMOWANIEM DO EWIDENCJI I MONITOROWANIA SERWERÓW I KOMPUTERÓW OSOBISTYCH PRACOWNIKÓW18. PLANOWANIE I ROZWÓJ ŚRODOWISKA SPRZĘTOWEGO I OPROGRAMOWANIA SYSTEMOWEGO19. WSPÓŁPRACA Z DOSTAWCAMI USŁUG I ROZWIĄZAŃ W ZAKRESIE KONFIGURACJI I UTRZYMANIA ŚRODOWISKA SPRZĘTOWEGO20. UDZIAŁ W PROCESIE ZAKUPÓW TOWARÓW I USŁUG W ZAKRESIE SPRZĘTU SERWEROWO SIECIOWEGO ORAZ USŁUG ZWIĄZANYCH21. NADZOROWANIE CIĄGŁOŚCI I TERMINÓW ODNOWIENIA USŁUG WSPARCIA I SERWISU DLA ADMINISTROWANYCH URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW22. ŚCISŁA WSPÓŁPRACA Z ADMINISTRATOREM SIECI ORAZ ADMINISTRATORAMI SYSTEMÓWWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE INFORMATYCZNE1. ODBYTE SZKOLENIE Z ZAKRESU ADMINISTROWANIA SERWERAMI MICROSOFT ORAZ LINUX2. WIEDZA SPECJALISTYCZNA Z ZAKRESU:- ADMINISTROWANIA SERWERAMI WINDOWS SERVER- ADMINISTROWANIA SERWERAMI LINUX DEBIAN, CENTOS- ADMINISTROWANIA SERWERAMI BAZ DANYCH: MS SQL, MySQL, PostgreSQL, Firebird- ADMINISTROWANIE SYSTEMAMI I USŁUGAMI VmWare, Active Directory, WSUS, DNS- ADMINISTROWANIE ŚRODOWISKIEM BACKUPU W OPARCIU O NARZĘDZIA Veeam3. ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ SIECIOWYCH: Fortigate, Linux DebianDOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU MINIMUM 2 LATAZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POZIOMIE CZYTANIA DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ B2ZNAJOMOŚĆ ZASAD FUNKCJONOWANIA JEDNOSTEK ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ (PROCEDURY I ZASADY ZAMÓWIEŃ I ZAKUPÓW-PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Specjalista informatyk
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-09