Oferta: Specjalista ds. wsparcia klienta z językiem włoskim

Specjalista ds. wsparcia klienta z językiem włoskim
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • Rozwijanie głębokiej wiedzy na temat platformy klienta.
  • Zapewnianie klientom wsparcia produktowego poprzez e-mail, czat i telefon.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz odpowiadanie na pytania nietechniczne.
  • Dokumentowanie procesów rozwiązywania problemów.
Wymagania:
  • Biegła komunikacja w języku włoskim (poziom C1) i komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2).
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów klientów.
  • Samodzielność, chęć nauki i umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra znajomość pakietów Microsoft Office, G-Suite oraz aplikacji Zendesk i Salesforce.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat lub umowę cywilnoprawną, z elastycznymi godzinami pracy.
  • Płatne szkolenie wprowadzające i pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet MyBenefit).
  • Swobodę ubioru i program poleceń pracowniczych z dodatkowymi nagrodami.

Stanowisko: Specjalista ds. wsparcia klienta z językiem włoskim
Firma: Concentrix
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2024-09-17