Oferta: Specjalista ds. Technicznych

Specjalista ds. Technicznych
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • Utrzymanie obiektu w pełnej sprawności technicznej
  • Przeprowadzanie regularnych przeglądów technicznych
  • Opracowywanie planów remontowych i konserwacyjnych
  • Przygotowywanie harmonogramów napraw
  • Nadzór nad ekipami serwisowymi
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne, mile widziane budowlane, instalacyjne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość zagadnień technicznych
  • Umiejętność diagnozowania i szybkiego reagowania na zgłoszone awarie techniczne
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, umiejętność koordynacji kilku projektów jednocześnie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
  • Pakiet benefitów pracowniczych, w tym opiekę medyczną i ubezpieczenie

Szczegóły oferty

Stanowisko: Specjalista ds. Technicznych
Firma: Praca.pl Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2024-04-13