Oferta: Specjalista ds. sprzedaży (branża TSL)

LSJ HR Group jest agencją rekrutacyjną (nr 4440), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, firmy z branży TSL, szukamy osoby odpowiedzialnej za działania handlowe. Dołącz do zespołu specjalistów i pracuj w jednym z oddziałów firmy w Szczecinie, Zielonej Górze lub Słubicach!

Specjalista ds. sprzedaży (branża TSL)
Zielona Góra, Słubice, Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów (krajowych i zagranicznych) w zakresie oferowanych usług transportu krajowego i międzynarodowego
  • Sporządzanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów i negocjacji z klientami
  • Prowadzenie arkusza aktywności handlowych
  • Spotkania z obecnymi oraz potencjalnymi klientami
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku związanym ze sprzedażą w branży TSL
  • Skuteczność, zdeterminowanie, nastawienie na wynik
  • Umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie pozwalających na swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na okres próbny następnie na czas nieokreślony lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjny system wynagradzania: wynagrodzenie podstawowe + system premiowy powiązany z wynikiem ze sprzedaży
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy w trybie stacjonarnym lub home office

Szczegóły oferty
Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży (branża TSL)
Firma: LSJ HR Group
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-05