Oferta: Specjalista ds przygotowania produkcji

Specjalista ds przygotowania produkcji
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/20/1526
OBOWIĄZKI:

ANALIZA DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ, PRZYGOTOWYWANIE UMÓW I ANEKSÓW DO UMÓW, WYKONYWANIE PRZEDMIARÓW ROBÓT, PRZYGOTOWYWANIE WSTĘPNEGO BUDŻETU INWESTYCJI ORAZ JEGO BIEŻĄCA AKTUALIZACJA, PRZYGOTOWANIE UMÓW ZWIĄZANYCH Z ORGANIZACJĄ I UTRZYMANIEM PLACU BUDOWY, POSZUKIWANIE WYKONAWCÓW, OPRACOWYWANIE I ROZSYŁANIE ZAPYTAŃ OFERTOWYCH, ANALIZA I PORÓWNYWANIE ZEBRANYCH OFERT, POSZUKIWANIE DOSTAWCÓW, ZAMAWIANIE MATERIAŁÓW I URZĄDZEŃ

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: BUDOWNICTWO
Uprawnienia: OBSŁUGA PAKIETU MS OFFICE
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU NORMA
Uprawnienia: AUTOCAD

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Specjalista ds przygotowania produkcji
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2020-07-31