Oferta: Specjalista ds. przygotowania inwestycji

LSJ HR Group jest agencją rekrutacyjną (nr 4440), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego Klienta, firmy deweloperskiej, poszukujemy kandydatów, którzy obejmą stanowisko Specjalisty ds. przygotowania inwestycji.

Specjalista ds. przygotowania inwestycji
Szczecin

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie w porozumieniu z Zarządem założeń realizacji inwestycji
  • zamawianie robót geodezyjnych, badań geologicznych, opracowań środowiskowych
  • przygotowywanie umów o prace projektowe z biurami projektów
  • nadzór nad wykonaniem, weryfikacji i odbiór dokumentacji projektowej
  • zamawianie, nadzór, weryfikacji i odbiór projektów wnętrz
  • nadzór nad procedurą wprowadzania zmian projektowych
  • uzgadnianie umów na dostawy mediów
  • sporządzanie dokumentów niezbędnych do uzyskania samodzielności lokalu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (budownictwo, architektura)
  • doświadczenie w pracy w biurze projektów lub na podobnym stanowisku
  • znajomość programu AutoCAD
  • znajomość MS Office

Oferujemy:

  • umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • praca przy realizacji prestiżowych projektów inwestycyjnych
  • biurowy system czasu pracy

Szczegóły oferty
Stanowisko: Specjalista ds. przygotowania inwestycji
Firma: LSJ HR Group
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-11