Oferta: Specjalista ds. płac

Specjalista ds. płac
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0014
OBOWIĄZKI:

1. ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU VULCAN PŁACE 2. WYKONYWANIE CAŁOKSZTAŁTU CZYNNOŚCI ZWIĄZANYCH Z NALICZANIEM WYNAGRODZEŃ DLA PRACOWNIKÓW 3. SPORZĄDZANIE LISTY PŁAC Z ZFŚS 4. NALICZANIE ZASIŁKÓW CHOROBOWYCH, MACIERZYŃSKICH I INNYCH WYNIKAJĄCYCH Z OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW 5. PROWADZENIE I PRZESTRZEGANIE DOKUMENTACJI, KTÓRA STANOWI PODSTAWĘ WYNAGRODZEŃ 6. SPORZĄDZANIE RAPORTÓW ZUS, ZUA, DRA,RCA,RSA,RZA 7. SPORZĄDZANIE SPRAWOZDAŃ GUS, PFRON 8. SPORZĄDZANIE DEKLARACJI PIT-4R, PIT-11, PIT-40 ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI TERMINAMI 9. SPORZĄDZANIE ZESTAWIEŃ I ANALIZY WYKORZYSTANIA FUNDUSZY PŁAC 10. PRZYGOTOWYWANIE INFORMACJI DO SIO DOTYCZĄCYCH WYNAGRODZEŃ PRACOWNIKÓW 11. WYSTAWIANIE ZAŚWIADCZEŃ O WYSOKOŚCI ZAROBKÓW PRACOWNIKÓW 12. WYSTAWIANIE RP-7 DLA PRACOWNIKÓW 13. PRZYGOTOWANIE I ZABEZPIECZANIE DOKUMENTÓW PRZED ZNISZCZENIEM, ZGUBIENIEM ORAZ ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 446,43 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Specjalista ds. płac
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-14