Oferta: Specjalista ds. personalnych

mvb - specjalistyczna firma w branży elektronicznych systemów bezpieczeństwa, automatyki, telekomunikacji oraz systemów niskonapięciowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. personalnych
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa;
  • Prowadzenie pełnej administracji personalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Sporządzanie list płac;
  • Przygotowanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych;
  • Sporządzanie dokumentacji dla ZUS, GUS, PFRON, ZFŚS itp.;
  • Współpraca ze specjalistą z zakresu BHP;
  • Obsługa opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego pracowników;
  • Rozliczanie zaliczek i delegacji pracowniczych.
Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe;
  • Doświadczenie min 3 lata w pracy na stanowisku  specjalista ds. personalnych;
  • Znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • Znajomość zasad prowadzenia dokumentacji kadrowej;
  • Umiejętność naliczania list płac, zasiłków ZUS;
  • Obsługa systemu Płatnik;
  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima;
  • Dobra znajomość pakietu  MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Praca w wymiarze pełnego etatu: pon. - pt.
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Stabilne zasady zatrudnienia
  • Specjalistyczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
Administratorem danych osobowych jest firma mvb z siedzibą w Szczecinie. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji pod linkiem mvb.pl/pl/klauzula-informacyjna-procesu-rekrutacji-pracownikow/

Szczegóły oferty
Stanowisko: Specjalista ds. personalnych
Firma: Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych mvb
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-25