Oferta: Specjalista ds. ofertowania

Specjalista ds. ofertowania
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0534
OBOWIĄZKI:
- NAWIĄZYWANIE I PODTRZYMYWANIE KONTAKTÓW HANDLOWYCH Z DOSTAWCAMI I PODWYKONAWCAMI- PRZYGOTOWANIE WYCEN/KOSZTORYSÓW ROBÓT BUDOWLANYCH W ZAKRESIE BRANŻY TELETECHNICZNEJ (KANAŁ TECHNOLOGICZNY, ŚWIATŁOWÓD)- ANALIZA DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ- WSPÓŁPRACA Z DOSTAWCAMI I PODWYKONAWCAMI W ZAKRESIE POZYSKIWANIA OFERT W RAMACH KOSZTORYSOWANIA TEMATÓW- PRZYGOTOWYWANIE OFERT DLA KLIENTÓW ZEWNĘTRZNYCH NA PODSTAWIE WYKONANYCH KOSZTORYSÓW- PROWADZENIE TEMATÓW OD ETAPU KOSZTORYSU DO ETAPU KOŃCOWYCH USTALEŃ Z KLIENTEM W POROZUMIENIU Z DYREKTOREM ZAKŁADUWYMAGANIA:WYKSZTAŁCANIE TECHNICZNE WYŻSZE LUB ŚREDNIE UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA I ANALIZOWANIA DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I PRZETARGOWEJ ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW MS OFFICE (EXEL, WORD)MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ NO. NORMA PROMIN. ROCZNE DOŚWIADCZENIE PRZY TWORZENIU KOSZTORYSÓW ROBÓT BUDOWLANYCHWYNAGRODZENIE 20 ZŁ BRUTTO/GODZINA DO UZGODNIENIA ADEKWATNIE DO KOMPETENCJI , DOŚWIADCZENIA ORAZ ZAANGAŻOWANIA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: PAKIET MS OFFICE
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: PAKIET WORD

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Specjalista ds. ofertowania
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-18