Oferta: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Chcesz pracować w korporacji, która stawia na rozwój swoich pracowników?

Jeśli nie jest Ci straszny kontakt z klientem a do tego swobodnie posługujesz się językiem niemieckim, aplikuj!

oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pakiet szkoleń i benefitów,
  • możliwość pracy na 1/2 lub 3/4 etatu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
zadania
  • telefoniczna lub mailowa obsługa klienta,
  • wspieranie w realizacji zamówień, zwrotów i reklamacji,
  • weryfikacja i uzupełnianie danych systemowych,
  • odbiór przesyłanych zgłoszeń awarii technicznych,
  • praca nad problemami technicznymi.

oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2- warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • doświadczenie w technicznej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły oferty
Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta
Firma: Randstad Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-16