Oferta: Specjalista ds. Obsługi Klienta Eksportowego

Ogłoszenie numer: 4192897, z dnia 2021-02-10

Klient portalu Praca.pl

Dla naszego klienta firmy o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku rozwijającej eksport towarów FMCG na rynki zagraniczne poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta Eksportowego

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Bieżąca współpraca z kontrahentami zagranicznymi (sporządzanie ofert, bieżące zakupy towarów u producentów, obsługa zamówień)
  • Dokonywanie bieżących zakupów towarów spożywczych dla klientów eksportowych
  • Planowanie i realizowanie dostaw (przygotowywanie dokumentów eksportowych)
  • Zapewnienie sprawnego i kompletnego obiegu dokumentów handlowych
  • Wdrażanie działań sprzedażowo – marketingowych
  • Bieżąca analiza rynku pod kątem cen, asortymentu i działań konkurencji
  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w dziale zakupów lub w dziale eksportu
  • Znajomość zasad administracji sprzedaży eksportowej (kontrakty, dokumentacja eksportowa)
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Dobra znajomość arkusza Excel oraz programów handlowych
  • Samodzielność, operatywność, orientacja na wynik

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników
  • Przeszkolenie z obsługi systemu komputerowego
  • Wdrożenie w obowiązki przez doświadczonego lidera
  • Benefity sportowe, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna