Oferta: Specjalista ds. marketingu

Ogłoszenie numer: 4401803, z dnia 2021-04-01

United Bridal Factory

United Bridal Factory jest europejskim producentem wysokiej jakości mody okolicznościowej. Nasze unikalne kreacje produkowane są dla wiodącej europejskiej marki odzieżowej. Z jej siedziby produkty trafiają do salonów mody w ponad 55-ciu krajach na całym świecie, m.in. do Włoch, Hiszpanii, Francji czy Niemiec. Jesteśmy jedną z największych fabryk w kraju tworzących modę okolicznościową tak wysokiej jakości. Wykwalifikowana kadra, efektywne rozwiązania technologiczne i starannie dobrane tkaniny są wizytówką pracowni United Bridal Factory oraz gwarancją pierwszorzędności naszych produktów.

Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Stargard

Opis stanowiska

  • Tworzenie materiałów promocyjnych, treści contentowych oraz komunikacji marketingowej
  • Współpraca z agencjami reklamowymi i innymi dostawcami usług marketingowych
  • Współtworzenie i realizacja planów marketingowych
  • Prowadzenie marki w mediach społecznościowych
  • Organizacja wydarzeń promujących firmę
  • Analiza danych rynkowych oraz działań konkurencji
  • Prowadzenie online shop

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość zagadnień marketingu i promocji
  • Preferowane wykształcenie w kierunku marketingowym lub pokrewnym
  • Doświadczenie w branży odzieżowej będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • Łatwość w pisaniu tekstów (tzw. lekkie pióro)
  • Dobra znajomość zagadnień marketingu internetowego
  • Znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)
  • Dobra znajomość eCommerce marketing i sprzedaży internetowej

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej jednym z liderów wzrostu w bardzo dynamicznie rosnącej branży
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia kandydata

Szczegóły oferty
Stanowisko: Specjalista ds. marketingu
Firma: United Bridal Factory
Miejsce pracy: Stargard
Opublikowano: 2021-04-01