Oferta: Specjalista do spraw społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw/ stanowisko: esg lead

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Specjalista do spraw społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw/ stanowisko: esg lead
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/2122
OBOWIĄZKI:
ZARZĄDZANIE PROCESAMI ESG• MONITOROWANIE I WDRAŻANIE STRATEGII ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU W FIRMIE. RAPORTOWANIE I ANALIZA DANYCH ESG,• OPRACOWYWANIE RAPORTÓW ESG ZGODNYCH Z OBOWIĄZUJĄCYMI STANDARDAMI I REGULACJAMI. WSPÓŁPRACA Z INTERESARIUSZAMI,• UTRZYMYWANIE RELACJI Z KLIENTAMI I INTERESARIUSZAMI W CELU PROMOWANIA INICJATYW ESG. ŚLEDZENIE ZMIAN REGULACYJNYCH,• MONITOROWANIE PRZEPISÓW DOTYCZĄCYCH ESG I DORADZANIE W ZAKRESIE ZGODNOŚCI,• SZKOLENIE I WSPARCIE ZESPOŁÓWGODZINY PRACY 08.00-16.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU (wymagany staż - lata: 5)
Uprawnienia: BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Wymagania inne:

PREFEROWANE UKOŃCZONE STUDIA MBA O SPECJALIZACJI ENERGIA I ŚRODOWISKO,UMIEJĘTNOŚCI: - ZORIENTOWANIE NA ZESPÓŁ I WYNIKI,- MYŚLENIE ANALITYCZNE, DOCIEKLIWOŚĆ I SZYBKIE PRZYSWAJANIE WIEDZY,- SILNE UMIEJĘTNOŚCI KOMUNIKACYJNE I INTERPERSONALNE,- BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ ZAAWANSOWANEGO MS EXCEL ORAZ INNYCH NARZĘDZI MS OFFICE

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Stanowisko: Specjalista do spraw społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw/ stanowisko: esg lead
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: wczoraj