Oferta: Specjalista do spraw rekrutacji pracowników

Specjalista do spraw rekrutacji pracowników
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1119
OBOWIĄZKI:
Staż z RPO na 3 miesiące dla osób od 30 roku życia , które jednocześnie należą do jednej z grup: - osoby w wieku 50 lat i więcej, - kobiety, -osoby pozostające bez zatrudnienia nieprzerwanie przez okres co najmniej 12 miesięcy, - osoby nisko wykwalifikowane (wykształcenie podstawowe, gimnazjalne, zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące lub średnie zawodowe), - osoby niepełnosprawne .MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW: JAGIELLOŃSKA 2/2GODZ.PR.: 08:00-16:00WYMAGANIA ORGANIZATORA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, OBSŁUGA PAKIETU MS OFFICE, URZĄDZEŃ BIUROWYCH-PROWADZENIE PROCESU REKTRUTACJI PRACOWNIKÓW - GROMADZENIE BAZY DANYCH- WERYFIKACJA JĘZYKA ANGIELSKIEGO I REFERENCJI PRACOWNIKÓW- SPORZĄDZANIE I PROWADZENIE KORESPONDENCJI BIUROWEJ- KOMPLETOWANIE DOKUMENTÓW
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Szczecin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Specjalista do spraw rekrutacji pracowników
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-20