Oferta: Specjalista do spraw marketingu i handlu/ stanowisko: kosztorysant w branży elektrycznej

Specjalista do spraw marketingu i handlu/ stanowisko: kosztorysant w branży elektrycznej
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0850
OBOWIĄZKI:
- ANALIZOWANIE ZAPYTAŃ OFERTOWYCH WRAZ Z MATERIAŁAMI PRZETARGOWYMI- WYKONYWANIE WIZJI LOKALNYCH NA OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH- PRZYGOTOWANIE OBMIARÓW I KOSZTORYSÓW PRAC OBJETYCH OFERTAMI- PRZYGOTOWANIE I WYSYŁANIE ZAPYTAŃ OFERTOWYCH- ANALIZA POZYSKANYCH OFERT- ANALIZA OFERT DOSTAWCÓW I PODWYKONAWCÓW- SPRAWDZANIE KOMPLETNOŚCI I ZGODNOŚCI ZE STANDARDAMI I WYMOGAMI TECHNICZNYMI- TWORZENIE HARMONOGRAMÓW RZECZOWO- FINANSOWYCH- UCZESTNICTWO W SPOTKANIACH I NEGOCJACJACH TECHNICZNYCH Z KLIENTAMI- WYKONYWANIE OPISÓW TECHNICZNYCH SZCZEGÓŁOWYCH ZASTOSOWANYCH ROZWIĄZAŃ- WSPÓŁPRACA ZE SPECJALISTAMI INNYCH BRANŻ, KIEROWNIKAMI ROBÓT- UDZIAŁ W PRZYGOTWANIU WYCEN I OFERT KOMPLEKSOWYCHWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE LUB ŚREDNIE TECHNICZNE - ELEKTYCZNE LUB POKREWNE, UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ - SCHEMATY ELEKTRYCZNE, ZASILANIA URZĄDZEŃ, ROZDZIELNI, ZABEZPIECZEŃ ELEKTRYCZNYCH, ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW MS OFFICE ORAZ NORMA, RODOS LUB PODOBNE, UPRAWNIENIA SEP DO 30 KV, PRAWO JAZDY KAT.B, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU MIN. 3 DO 5 LAT, DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, elektryczne
Uprawnienia: DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Uprawnienia: PRAWO JAZDY B
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU (wymagany staż - lata: 3)
Uprawnienia: PAKIET MS OFFICE
Uprawnienia: NORMA
Uprawnienia: PROGRAM DO KOSZTORYSOWANIA - RODOS
Uprawnienia: CZYTANIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ
Uprawnienia: UPRAWNIENIA SEP

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 5 500 PLN

Stanowisko: Specjalista do spraw marketingu i handlu/ stanowisko: kosztorysant w branży elektrycznej
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-23