Oferta: Specjalista do spraw kadr/ stanowisko: samodzielny referent

Specjalista do spraw kadr/ stanowisko: samodzielny referent
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0297
OBOWIĄZKI:
1. USTALANIE UPRAWNIEŃ DO URLOPÓW WYPOCZYNKOWYCH, PRZYGOTOWANIE PLANÓW URLOPOWYCH I BIEŻĄCA ICH REALIZACJA,2. EWIDENCJONOWANIE UDZIELONYCH ZWOLNIEŃ OD PRACY I INNYCH OKRESÓW USPRAWIEDLIWIONEJ I NIEUSPRAWIEDLIWIONEJ NIEOBECNOŚCI W PRACY,3. PROWADZENIE SPRAW PRACOWNIKÓW I ICH RODZIN W ZAKRESIE PRZYSŁUGUJĄCYCH IM ZASIŁKÓW Z UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO,4. SPORZĄDZANIE INFORMACJI O NIEOBECNOŚCIACH PRACOWNIKÓW DLA POTRZEB: ROZLICZANIA GODZIN DYDAKTYCZNYCH, ROZLICZANIA WYNAGRODZEŃ, KORZYSTANIA ZE ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH,5. PROWADZENIE SPRAW ZWIĄZANYCH Z BADANIAMI WSTĘPNYMI, KONTROLNYMI I OKRESOWYMI,6. PROWADZENIE SPRAW ZWIĄZANYCH Z NAWIĄZANIEM, ROZWIĄZANIEM ORAZ WYGAŚNIĘCIEM STOSUNKU PRACY,7. PROWADZENIE SPRAW DOTYCZĄCYCH ZMIAN NA STANOWISKACH PRACY, PRZEDŁUŻANIA ZATRUDNIENIA OKRESOWEGO, PRZENOSZENIA DO INNYCH JEDNOSTEK, ZMIANY STANOWISKA I WYNAGRODZENIA ORAZ AWANSÓW PRZY ZACHOWANIU PROCEDUR ZGODNYCH Z AKTUALNYMI WYMOGAMI PRAWNYMI,8. PROWADZENIE BIEŻĄCEJ EWIDENCJI STANU ZATRUDNIENIA I FLUKTUACJI W UKŁADZIE LICZBOWYM I IMIENNYM,9. OBSŁUGA PROGRAMU PŁATNIK,10. PROWADZENIE SPRAWOZDAWCZOŚCI DOTYCZĄCEJ STANÓW ZATRUDNIENIA W TYM: SPORZĄDZANIE ZESTAWIEŃ, ANALIZ, RAPORTÓW NA POTRZEBY UCZELNI, MNISW, MINISTERSTWA ZDROWIA, GUS ITP. OBSŁUGA PORTALU SPRAWOZDAWCZEGO GUS I MZ,11. OBSŁUGA SYSTEMU POL-ON W CZĘŚCI DOTYCZĄCEJ BIEŻĄCEJ AKTUALIZACJI BAZY DANYCH NAUCZYCIELI AKADEMICKICH,12. PRZYGOTOWYWANIE PROJEKTÓW PISM, WYKAZÓW ORAZ ZESTAWIEŃ I INFORMACJI Z ZAKRESU POWIERZONYCH OBOWIĄZKÓW ORAZ WSPÓŁPRACA PRZY OPRACOWANIU MATERIAŁÓW ZBIORCZYCH W CZĘŚCI DOTYCZĄCEJ SPRAW OSOBOWYCHWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, PREFEROWANE: PRAWO, EKONOMIA, ZARZĄDZANIE, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ KOMPUTERA, PROGRAMU MS OFFICE, ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW PRAWA PRACY, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU KADROWO-PŁACOWEGO SIMPLE ORAZ PŁATNIK, ZDOLNOŚCI KOMUNIKACYJNE, ANALITYCZNE I ORGANIZACYJNE, MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA NA PODOBNYM STANOWISKU, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POZIOMIE KOMUNIKATYWNYM
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: PREFEROWANE: PRAWO, EKONOMIA, ZARZADZANIE
Uprawnienia: BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia: ZDOLNOŚCI KOMUNIKACYJNE
Uprawnienia: ZDOLNOŚCI ORGANIZACYJNE
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PAKIETU MS OFFICE
Uprawnienia: ZDOLNOŚCI ANALITYCZNE
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW PRAWA PRACY

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

Stanowisko: Specjalista do spraw kadr/ stanowisko: samodzielny referent
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-01-28