Oferta: Specjaliści do spraw regulacji prawnych sieci, urządzeń i nieruchomości

Powiatowy Urząd Pracy w Policach
Specjaliści do spraw regulacji prawnych sieci, urządzeń i nieruchomości
Miejsce pracy: Police
Numer: StPr/21/0204
OBOWIĄZKI:
podejmowanie działań w przedmiocie nabywania, wydzierżawiania, wynajmowania od osób trzecich nieruchomości, pozyskiwanie zgód na ustanowienie służebności przesyłu na umieszczenie urządzeń wodno-kanalizacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw rynku nieruchomości
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: prawnicze lub administracyjne, ekonomiczne, techniczne

Miejsce pracy:

Police

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Stanowisko: Specjaliści do spraw regulacji prawnych sieci, urządzeń i nieruchomości
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Policach
Opublikowano: 2021-03-23