Oferta: Senior lead - customer quality

Senior lead - customer quality
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/0602
OBOWIĄZKI:
- monitorowanie jakości produktów, karty wyników klientów, zadowolenia klientów i proponowanie ulepszeń,- rozwijanie silnej relacji z klientami i wspieranie wizyt na miejscu, monitorowanie krytycznych ustaleń,- zapewnienie zdalnej pomocy technicznej na miejscu w celu wstępnego zbadania awarii,- wspieranie lokalnych zespołów w działaniach CAPA i wdrażaniu w wielu lokalizacjach,- prowadzenie wewnętrznych/zewnętrznych przeglądów NCR i inicjowanie ciągłych doskonaleń w zespołach interdyscyplinarnych,- zapewnienie, że produkt i proces są zgodne ze standardami APQP4Wind i/lub VDA 6.3 (regularne odwiedzanie zakładów, przeprowadzanie wewnętrznych audytów i ocen), -upewnianie się, że wymagania klientów i CTQ zostały wdrożone i przestrzegane przez zespoły inżynieryjne i zajmujące się łańcuchem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: WYSOKO ROZWINIĘTE UMIEJĘTNOŚCI ANALITYCZNE ORAZ LOGICZNEGO MYŚLENIA
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE ORAZ UMIEJĘTNOŚĆ BARDZO DOBREJ ORGANIZACJI CZASU

Wymagania inne:

Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów, Solidne umiejętności planowania i koordynacji działań, Znajomość standardów i narzędzi QHSE (ISO 9001:2015, VDA 6.3, APQP), doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, Licencjat z inżynierii elektrycznej/mechanicznej.

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 16 000 PLN

Szczegóły oferty

Stanowisko: Senior lead - customer quality
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2024-03-25