Oferta: Samodzielny referent

Samodzielny referent
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0203
OBOWIĄZKI:

1. ZAKUP ODCZYNNIKÓW CHEMICZNYCH, PREPARATÓW DIAGNOSTYCZNYCH, ŚRODKÓW FARMACEUTYCZNYCH I INNYCH MATERIAŁÓW NIEZBĘDNYCH DO PROWADZENIA BADAŃ I ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH 2. ZAKUP MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH 3. ZAKUP ZWIERZĄT DOŚWIADCZALNYCH 4. ZLECANIE WYDRUKU DYPLOMÓW, ŚWIADECTW, HOLOGRAMÓW I INNYCH ORAZ ZAKUP GOTOWYCH DRUKÓW POLIGRAFICZNYCH 5. ZAKUP PIECZĘCI, WIĄZANEK OKOLICZNOŚCIOWYCH ORAZ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH DO ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH ORAZ NA POTRZEBY OKOLICZNOŚCIOWE UCZELNI 6. OPRACOWYWANIE DOKUMENTACJI NIEZBĘDNEJ DO PRZEPROWADZANIA POSTĘPOWAŃ PRZETARGOWYCH ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI W TYM ZAKRESIE. 7. DOKONYWANIE FORMALNOŚCI SPEDYCYJNYCH I CELNYCH W ZAKRESIE REALIZOWANYCH DOSTAW. 8. ZBIERANIE OFERT I INFORMACJI O CENACH I WARUNKACH, TECHNICZNO- HANDLOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ SIEBIE ZAKUPÓW 9. ANALIZOWANIE OTRZYMANYCH ZAPOTRZEBOWAŃ POD WZGLĘDEM ZASADNOŚCI ZAKUPÓW I POSIADANYCH PRZEZ ZLECAJĄCEGO ZAKUP ŚRODKÓW FINANSOWYCH 10. BIEŻĄCE PRZYGOTOWANIE ZAMÓWIEŃ I LOKOWANIE ICH U DOSTAWCÓW KRAJOWYCH I ZAGRANICZNYCH ORAZ UZGADNIANIE TERMINÓW DOSTAW. 11. CZYNNY UDZIAŁ W ORGANIZOWANIU PRAWIDŁOWEGO ODBIORU DOSTAW ZAMÓWIONYCH TOWARÓW. 12. UTRZYMYWANIE KONTAKTÓW Z DOSTAWCAMI W ZAKRESIE TERMINOWEJ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ. 13. WERYFIKOWANIE FAKTUR POD WZGLĘDEM RACHUNKOWYM I MERYTORYCZNYM ORAZ PORÓWNYWANIA WYSOKOŚCI WYDATKÓW Z OTRZYMANYMI LIMITAMI FINANSOWYMI. 14. PROWADZENIE REJESTRU FAKTUR DOKONANYCH ZAKUPÓW I KLASYFIKACJA WYDATKÓW ZGODNIE Z ICH PRZEZNACZENIEM 15. PRZYGOTOWANIE PROJEKTÓW PISM, WYKAZÓW ORAZ ZESTAWIEŃ I INFORMACJI Z ZAKRESU POWIERZONYCH OBOWIĄZKÓW ORAZ WSPÓŁPRACA PRZY OPRACOWYWANIU MATERIAŁÓW ZBIORCZYCH DZIAŁU. 16. OPRACOWANIE I ZAŁATWIANIE SPRAW ZWIĄZANYCH Z GWARANCJAMI I REKLAMACJAMI W ZAKRESIE PROWADZONYCH DOSTAW ORAZ PROWADZENIA SPRAW ZWIĄZANYCH Z OBROTEM OPAKOWAŃ ZWROTNYCH. 17. UDZIAŁ W OPISACH PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZWIĄZANYCH Z PROCEDURAMI PRZETARGOWYMI 18. PRZYGOTOWANIE I PRZEPROWADZANIE PROCEDUR ZAKUPOWYCH Z WYŁĄCZENIEM STOSOWANIA USTAWY PZP (ZAPYTANIA OFERTOWE NA STRONIE PUM)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ USTAWY O ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH
Uprawnienia: PAKIET MS OFFICE
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia: BARDZO DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Samodzielny referent
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-01