Oferta: Samodzielny referent

Samodzielny referent
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0203
OBOWIĄZKI:
1. ZAKUP ODCZYNNIKÓW CHEMICZNYCH, PREPARATÓW DIAGNOSTYCZNYCH, ŚRODKÓW FARMACEUTYCZNYCH I INNYCH MATERIAŁÓW NIEZBĘDNYCH DO PROWADZENIA BADAŃ I ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH2. ZAKUP MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH3. ZAKUP ZWIERZĄT DOŚWIADCZALNYCH4. ZLECANIE WYDRUKU DYPLOMÓW, ŚWIADECTW, HOLOGRAMÓW I INNYCH ORAZ ZAKUP GOTOWYCH DRUKÓW POLIGRAFICZNYCH5. ZAKUP PIECZĘCI, WIĄZANEK OKOLICZNOŚCIOWYCH ORAZ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH DO ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH ORAZ NA POTRZEBY OKOLICZNOŚCIOWE UCZELNI6. OPRACOWYWANIE DOKUMENTACJI NIEZBĘDNEJ DO PRZEPROWADZANIA POSTĘPOWAŃ PRZETARGOWYCH ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI W TYM ZAKRESIE.7. DOKONYWANIE FORMALNOŚCI SPEDYCYJNYCH I CELNYCH W ZAKRESIE REALIZOWANYCH DOSTAW.8. ZBIERANIE OFERT I INFORMACJI O CENACH I WARUNKACH, TECHNICZNO- HANDLOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ SIEBIE ZAKUPÓW9. ANALIZOWANIE OTRZYMANYCH ZAPOTRZEBOWAŃ POD WZGLĘDEM ZASADNOŚCI ZAKUPÓW I POSIADANYCH PRZEZ ZLECAJĄCEGO ZAKUP ŚRODKÓW FINANSOWYCH10. BIEŻĄCE PRZYGOTOWANIE ZAMÓWIEŃ I LOKOWANIE ICH U DOSTAWCÓW KRAJOWYCH I ZAGRANICZNYCH ORAZ UZGADNIANIE TERMINÓW DOSTAW.11. CZYNNY UDZIAŁ W ORGANIZOWANIU PRAWIDŁOWEGO ODBIORU DOSTAW ZAMÓWIONYCH TOWARÓW.12. UTRZYMYWANIE KONTAKTÓW Z DOSTAWCAMI W ZAKRESIE TERMINOWEJ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ.13. WERYFIKOWANIE FAKTUR POD WZGLĘDEM RACHUNKOWYM I MERYTORYCZNYM ORAZ PORÓWNYWANIA WYSOKOŚCI WYDATKÓW Z OTRZYMANYMI LIMITAMI FINANSOWYMI.14. PROWADZENIE REJESTRU FAKTUR DOKONANYCH ZAKUPÓW I KLASYFIKACJA WYDATKÓW ZGODNIE Z ICH PRZEZNACZENIEM15. PRZYGOTOWANIE PROJEKTÓW PISM, WYKAZÓW ORAZ ZESTAWIEŃ I INFORMACJI Z ZAKRESU POWIERZONYCH OBOWIĄZKÓW ORAZ WSPÓŁPRACA PRZY OPRACOWYWANIU MATERIAŁÓW ZBIORCZYCH DZIAŁU.16. OPRACOWANIE I ZAŁATWIANIE SPRAW ZWIĄZANYCH Z GWARANCJAMI I REKLAMACJAMI W ZAKRESIE PROWADZONYCH DOSTAW ORAZ PROWADZENIA SPRAW ZWIĄZANYCH Z OBROTEM OPAKOWAŃ ZWROTNYCH.17. UDZIAŁ W OPISACH PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZWIĄZANYCH Z PROCEDURAMI PRZETARGOWYMI18. PRZYGOTOWANIE I PRZEPROWADZANIE PROCEDUR ZAKUPOWYCH Z WYŁĄCZENIEM STOSOWANIA USTAWY PZP (ZAPYTANIA OFERTOWE NA STRONIE PUM)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ USTAWY O ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH
Uprawnienia: PAKIET MS OFFICE
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia: BARDZO DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Samodzielny referent
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-05