Oferta: Robotnik gospodarczy

Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0890
OBOWIĄZKI:
PIELĘGNACJA ZIELENI ORAZ SPRZĄTANIE TERENU ZEWNĘTRZNEGO W WYZNACZONYM OBRĘBIE. W OKRESIE ZIMOWYM USUWANIE ZALEGAJĄCEGO ŚNIEGU I LODU Z CHODNIKÓW I ULIC NA PODLEGŁYM TERENIE.Praca w godzinach:- od 06:00 do 14:00,- od 08:00 do 16:00.Osoby zainteresowane ofertą proszone są, aby na spotkanie umówić się telefonicznie: 91 4809026 lub 693436948 do godz. 16:00.Adres miejsca wykonywania pracy:teren nieruchomości stanowiących własność i będących pod zarządem Spółki z o. o. Nieruchomości i Opłaty Lokalne.Adres kierowania kandydatów na rozmowę:NiOL Sp. z o. o. - Strefa Płatnego Parkowania/Wydział Parkowania i Roweru Miejskiego al. Wojska Polskiego 105.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-26