Oferta: Regionalny Inżynier Sprzedaży (prowadniki i przewody)

obszar działania na terenie woj. zachodniopomorskiego oraz woj. lubuskiego

Regionalny Inżynier Sprzedaży (prowadniki i przewody)
Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska:
  • Utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych z dotychczasowymi Klientami firmy oraz nawiązywanie relacji z nowymi na terenie woj. zachodniopomorskiego oraz woj. lubuskiego,
  • Realizacja wizyt i przeprowadzanie prezentacji w działach konstrukcyjnych i utrzymania ruchu,
  • Projektowanie i dobór indywidualnych systemów dla Klientów,
  • Zapewnienie doradztwa technicznego w zakresie produktów firmy igus (prowadniki i przewody),
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych,
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz informacji rynkowych,
  • Uczestnictwo w targach, konferencjach oraz szkoleniach branżowych.
Nasze oczekiwania względem kandydatów:
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym 2-3 lata,
  • Preferowane wykształcenie: wyższe techniczne, lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane kierunki: mechanika, automatyka i robotyka, elektryka, elektronika, mechatronika, inżynieria produkcji itp.),
  • Gotowość do wyjazdów służbowych oraz pracy w terenie od wt-pt (woj. zachodniopomorskie oraz woj. lubuskie),
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Miesięczny okres szkoleniowo-wdrożeniowy w Warszawie (igus pokrywa koszty zakwaterowania i wyżywienia),
  • Pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą oraz możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa oraz premie i bonusy),
Benefity:
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • Prywatna opieka medyczna w Enel-Med z dentystą,
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych (angielski oraz niemiecki),
  • Nowoczesne narzędzia pracy: samochód, Ipad, Iphone, laptop,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne,
  • W poniedziałki praca w systemie home office
  • Dofinansowanie wypoczynku,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Uczestnictwo w programie kafeteryjnym MyBenefit,
  • Wsparcie opiekuna podczas procesu wdrożeniowego,
  • Nagrody jubileuszowe na 5-lecie i 10–lecie pracy,
  • Nieograniczony dostęp do audiobooków,
  • Dodatkowe premie.

Stanowisko: Regionalny Inżynier Sprzedaży (prowadniki i przewody)
Firma: igus Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2024-03-22