Oferta: Referent

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Pyrzycach
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Pyrzyce
Ogłoszenie o naborze Nr 133600

Warunki pracy

  • praca od poniedziałku do piątku
  • praca w siedzibie inspektoratu
  • praca przy komputerze
  • bezpośredni kontakt z petentami
  • praca zespołowa
  • budynek piętrowy bez windy, podjazd do wejścia do budynku dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • Prowadzi rejestr korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz wykonuje czynności zapewniające prawidłowy obieg dokumentów przyjęty w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii
  • Obsługuje profil zaufany elektornicznej platformy usług administracji publicznej (ePUAP)
  • Obsługuje interesantów zgłaszających sie bezpośrednio lub telefonicznie do PIW
  • Opracowuje sprawozdania na potrzeby jednostek nadrzędnych i Urzędu Statystycznego na platformach Vetforms i innych
  • Prowadzi biężące sprawy zaopatrzeniowe, remontowe i inwestycyjne
  • Prowadzi ewidencje i wystawianie kart drogowych, delegacji, druków ścisłego zarachowania i innych
  • Prowadzi sprawy związane z przeglądami technicznymi samochodów i gaśnic oraz spraw związanych z ubezpieczeniem majątku
  • Redaguje pisma i odpowiedzi na pisma, prowadzi rejestr zarządzeń Powiatowego Lekarza Weterynarii i decyzji wydanych przez Powiatowego Lekarza Weterynarii
  • Obsługuje Rejestr Podmiotów Paszowych, Utylizacyjnych i Żywnościowych
  • Obsługuje przyjmowanie wyników badań zleconych przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii i wysyłkę prób do badań

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe rolnicze lub pokrewne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • komunikatywność
  • umiejętność organizowania pracy własnej
  • biegła obsługa platformy ePUAP
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944r. do dnia 31 lipca 1990r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006r. o ujawnieniu informacji o dokumentach oragnów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatów/kandydatek urodzonych 1 sierpnia 1972r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

Szczegóły oferty

Stanowisko: Referent
Firma: Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Pyrzycach
Opublikowano: 2024-02-11