Oferta: Referent ds. logistyki

Ogłoszenie numer: 4360433, z dnia 2021-03-24

Klient portalu Praca.pl

Firma zajmującą się dystrybucją artykułów spożywczych podejmie współpracę z kandydatem na stanowisku:

Referent ds. logistyki

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia współpraca z klientami,
  • Wprowadzanie danych do systemu,
  • Rozliczanie dokumentacji handlowej,
  • Współpraca z działem zakupów i logistyki,
  • Organizowanie akcji promocyjnych,
  • Sporządzanie raportów i analiz.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • Zdolności analitycznego myślenia, komunikatywności, umiejętności współpracy,
  • Mile widziana znajomość systemu TEMA,
  • Biegła obsługa MS Excel,
  • Mile widziane osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Przeszkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki
  • Wsparcie doświadczonej kadry,
  • Możliwość awansu i rozwoju w dużej strukturze,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, benefitów sportowych oraz opieki medycznej.

Szczegóły oferty
Stanowisko: Referent ds. logistyki
Firma: Klient portalu Praca.pl
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-24