Oferta: Referent ds. administracyjno-finansowych

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Referent ds. administracyjno-finansowych
Miejsce pracy: Gryfino
Numer: StPr/21/0211
OBOWIĄZKI:
1. Zapoznanie się z funkcjonowaniem działu księgowości;2. Wprowadzanie danych do systemu księgowego;3. Dekretowanie dokumentów księgowych;4. Wykonywanie bieżących prac dla działu księgowości;5. Obsługa urządzeń biurowych;6. Obsługa programu finansowo-księgowego;7. Prace związane z obsługą sekretariatu w tym obieg dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia: biegła obsługa komputera

Wymagania inne:

znajomość podstaw rachunkowości

Miejsce pracy:

Gryfino

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Szczegóły oferty
Stanowisko: Referent ds. administracyjno-finansowych
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Opublikowano: 2021-05-06