Oferta: Recepcjonistka

Recepcjonistka
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/0392
OBOWIĄZKI:
Staż z FEPZ na okres 3 miesięcy dla osób bezrobotnych w przedziale wiekowym od 18 do 30 roku życia.DEKLARACJA ZATRUDNIENIA PO ZAKOŃCZENIU STAŻ:na okres min. 3 miesięcy na 1/2 etatu MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW: ul. Regatowa 3GODZ.PR.: 09:00-17:00 WYMAGANIA ORGANIZATORA: wysoka kultura osobista, uczciwość, punktualność, osoba kontaktowa, pozytywnie nastawionaProgram stażu:- przyjmowanie i obsługa klientów - umawianie wizyt- przekazywanie podstawowych informacji- dbanie o porządek, sprzątanie miejsca pracy - prowadzenie rozmów telefonicznych z klientem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Szczegóły oferty

Stanowisko: Recepcjonistka
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2024-03-21