Oferta: Przedstawiciel regionalny -woj.zachodniopomorskie

Przedstawiciel regionalny -woj.zachodniopomorskie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0329
OBOWIĄZKI:
PRACOWNIK BĘDZIE ODPOWIEDZIALNY ZA:- PROMOCJĘ I REALIZOWANIE ZADAŃ SPRZEDAŻOWYCH PRODUKTÓW FIRMY NA POWIERZONYM TERENIE,- SPOTKANIA I UTRZYMYWANIE DOBRYCH RELACJI Z KLIENTAMI- UDZIAŁ W KONFERENCJACH, TARGACH, WYSTAWACH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: T/L) prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 3)

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 150 PLN

Stanowisko: Przedstawiciel regionalny -woj.zachodniopomorskie
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-01