Oferta: Prywatny detektyw (zachodniopomorskie)

Prywatny detektyw (zachodniopomorskie)
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0906
OBOWIĄZKI:
Realizacja czynności detektywistycznych (głównie takich, w których jest potrzebna licencja detektywa). Tematyczniesprawy różne (od zdrad, przez ustalanie sprawców przestępstw/poszukiwanie osób zaginionych, po wywiady gospodarcze/polityczne). Na terenie województwa zachodniopomorskiego. Współpraca o charakterze dorywczym i elastycznym (głównie w terenie). Należy posiadać aktywną licencję detektywa. Przedsiębiorca z bogatym i detektywistycznym doświadczeniem orazpozostałymi osobami z zespołu, np. kierowca, wesprze prywatnego detektywa. Miejsce zamieszkania prywatnegodetektywa, to Szczecin.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: ASERTYWNOŚĆ
Uprawnienia: PODEJMOWANIE DECYZJI

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 100 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Prywatny detektyw (zachodniopomorskie)
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-29