Oferta: Praktykant w dziale Human Resources

Praktykant w dziale Human Resources
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • Wdrażanie się w procesy i funkcjonowanie przedsiębiorstwa.
  • Poznawanie struktury i zadań działu HR oraz jego roli w organizacji.
  • Wsparcie w administracji osobowej (prowadzenie akt, archiwizacja dokumentów, przygotowywanie dokumentacji kadrowej).
  • Pomoc w procesach onboardingowych (BHP, RODO, Kodeks Etyki Biznesu).
  • Współpraca z działami szkoleń, rekrutacji i IT.
  • Udział w zarządzaniu zasobami ludzkimi.
  • Wsparcie w bieżących działaniach administracyjnych z wykorzystaniem systemów kadrowo-płacowych.
Wymagania:
  • Otwartość na naukę i nowe doświadczenia.
  • Możliwość odbycia praktyk w siedzibie firmy w Szczecinie.
Oferujemy:
  • Możliwość nauki i zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się środowisku.
  • Nieodpłatne praktyki z elastycznymi godzinami pracy dopasowanymi do harmonogramu uczelnianego.
  • Umowa o praktyki z uczelnią, umożliwiająca formalne uznawanie i potwierdzenie praktyk.
  • Kompleksowe szkolenie z zakresu administracji personelu i przepisów pracy.

Szczegóły oferty

Stanowisko: Praktykant w dziale Human Resources
Firma: Concentrix
Opublikowano: wczoraj