Oferta: Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food/ stanowisko: pracownik restauracji opłacany stawką godzinową

Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food/ stanowisko: pracownik restauracji opłacany stawką godzinową
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0795
OBOWIĄZKI:
praca przy grillu, frytkownicach, tosterach, garnirowanie kanapek, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń i urządzeń, przygotowywanie deserów, napojów zimnych i gorących, obsługa kasy, prace przygotowawcze przed i po zamknięciu restauracji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Stanowisko: Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food/ stanowisko: pracownik restauracji opłacany stawką godzinową
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-18