Oferta: Pracownik Produkcji

Ogłoszenie numer: 4609807, z dnia 2021-05-11

Svensk Fonsterrenovering Sp. z o.o.

Firma Svensk Fonsterrenovering Sp. z o.o. od 10 lat działa na rynku polskim i skandynawskim. Zajmujemy się renowacja drzwi i okien drewnianych.

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Goleniów

Opis stanowiska

Firma Svensk Fonsterrenovering Sp. z o.o.  znajdująca się na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego zajmująca się renowacją okien na rynku Szwedzkim poszukuje pracowników produkcji przy odnawianiu drewnianych okien w warsztacie w Polsce (Goleniów) i Szwecji (Sztokholm).

Wymagania

  • Chęć do pracy oraz nauki;
  • Punktualność;
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Praca w Polsce, praca w Szwecji
  • Atrakcyjne zarobki
  • zarobki min. 6300 zł -7400zl netto (na rekę)
  • praca 1 msc Goleniów, 1 msc Szwecja
  • wypłata + delegacja (459 sek za dobę, czyli 202 zł dodatkowo za każde 24 h )
  • praca tylko na jedną zmianę
  • możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy
  • przy wyjazdach do Szwecji transport i zakwaterowanie organizuje i opłaca firma
  • zakwaterowanie zawsze w tych samym miejscu

Przyjdź, sprawdź, oceń !!!

Wynagrodzenie

Od 6000 do 8000 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Firma: Svensk Fonsterrenovering Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Goleniów
Opublikowano: 2021-05-11