Oferta: Pracownik obsługi biurowej

Pracownik obsługi biurowej
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/22/2815
OBOWIĄZKI:
- OBSŁUGA POCZTY TRADYCYJNEJ I ELEKTRONICZNEJ- PROWADZENIE DOKUMENTACJI BIUROWEJ FIRMY- SPRAWOZDANIA, ZESTAWIENIA, NADZÓR OBIEGU DOKUMENTÓW, OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, NADZÓR I PORZĄDKOWANIE DOKUMENTÓW, OBSŁUGA KOMPUTERA I PROGRAMÓW ZWIĄZANYCH Z WYKONYWANYMI OBOWIĄZKAMI, WYKONYWANIE ZADAŃ ORGANIZACYJNYCH I KOORDYNACYJNYCH, ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW, OBSŁUGA URZĄDZEŃ MOBILNYCH, POMOC W KOŁACH TERENOWYCH W PRZYGOTOWANIU WNIOSKÓW DO JEDNOSTEK SAMORZĄDOWYCH, INNE CZYNNOŚCI WYNIKAJĄCE Z POTRZEB OKRĘGU ZLECONE PRZEZ DYREKTORA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

UMIEJĘTNOŚĆ KONTAKTU Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

Szczegóły oferty

Stanowisko: Pracownik obsługi biurowej
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2022-11-29