Oferta: Pracownik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Gryfino
Numer: StPr/24/0551
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE PROSTYCH CZYNNOŚCI MAGAZYNOWYCH PRZY PRZYCHOWYWANIU TOWARU
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: dyspozycyjność

Wymagania inne:

[Inne] : ILOŚĆ GODZIN PRACY: SYSTEM/TRYB PRACY: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 - W ZALEŻNOŚCI OD ZLECEŃ; PEŁNY ETAT; WYNAGRODZENIE: NIE MNIEJ NIŻ 4300,00 ZŁ BRUTTO/MIESIĘCZNIE; WYMIAR CZASU PRACY: 40 GODZIN TYGODNIOWO; KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY - hanna.velyka@personnelservice.pl, tel. 574 960 610; W SPRAWIE KIEROWANIA KANDYDATÓW - liliia.hranevych@personnelservice.pl, tel. 574 640 540.

Miejsce pracy:

Gryfino

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Szczegóły oferty

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Opublikowano: 2024-09-13