Oferta: Pracownik magazynowy z obsługą wózków widłowych (jezdniowych)

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Pracownik magazynowy z obsługą wózków widłowych (jezdniowych)
Miejsce pracy: Goleniów
Numer: StPr/21/0021
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie oraz wydawanie towarów z magazynu i chłodni; prowadzenie załadunku towarów na samochody lub inne środki transportu; prowadzenie rozładunku i układanie towarów na magazynie; transportowanie i przemieszczenie towarów wewnątrz magazynu i chłodni, w tym obsługiwanie wózków jezdniowych (widłowych); sporządzenie dokumentacji magazynowej; dbanie o porządek i czystość na magazynie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: PRACY W ZESPOLE
Uprawnienia: Zdolność fizyczna
Uprawnienia: mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego
Uprawnienia: Praca w pozycji stojącej i ciągłym ruchu
Uprawnienia: Dobry stan zdrowia- gotowość do podnoszenia ciężkich towarów
Uprawnienia: Dobra sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Goleniów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Stanowisko: Pracownik magazynowy z obsługą wózków widłowych (jezdniowych)
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Opublikowano: 2021-01-14